Witamy w
Split Light Studio

Najlepsze studio do spełniania marzeń.

Gra Horror
Afterlife VR

Głęboko imersyjna i oddziałująca na zmysły gra horror.
Odkryj sekrety ukryte głęboko w murach szpitala psychiatrycznego Black Rose, gdzie większość pacjentów może stanowić duże niebezpieczeństwo.

Jolly Roger
Pirates VR

To jedna z największych przygód VR i nowy krok w jakości gier w wirtualnej rzeczywistości.
Odkryjesz bezludną karaibską wyspę przedzierając się przez gęstą dżunglę, a także imponujący statek piracki, tajemnicze jaskinie, a nawet kamienne więzienie.

Najlepsze filmy VR
właśnie dla ciebie

You can experience the adventure with dinosaurs, feel the thrill of adrenaline in pirate times or ride a cross bike in an extraordinary environment.
You can also sit at the controls of a spaceship and travel in the Solar System, and even become the police officer searching an abandoned mental hospital.

Niesamowite i ekscytujące
Filmy w Wirtualnej Rzeczywistości

Tylko od Split Light Studio
Szukaj naszych produkcji na Steam

01
02
03
04
05
Slider
Nasze gry:
Szukaj na Steam
Nasze filmy:
Szukaj na Steam
Przygodowe
Grudzień 2015
Motoride

Oglądając film Motoride przeżyjesz podróż pełną radości i niebezpieczeństw. Będziesz podziwiać piękne widoki ze szczytów gór, wjedziesz w głąb ciemnych jaskiń i odkryjesz starożytne zapomniane ruiny.

Ta niezwykle ekscytująca jazda na motorze crossowym w wirtualnej rzeczywistości zapewne przyprawi o zawrót głowy.

Slide Motoride - Split Light Studio
Przygodowe
October 2016
Piraci 3D

Odkryjesz fascynujący świat piratów i starożytne ruiny ukryte w gęstej dżungli. Będziesz unikał niebezpiecznych pułapek i stawiał czoła niebezpiecznym stworzeniom.

Przeżyj jeden z najbardziej ekscytujących filmów 3D o piratach.

Slide Pirates 3D - Split Light Studio
Popularnonaukowe
Styczeń 2017
Solar System

Edukacyjna podróż w wirtualnej rzeczywistości w kosmos. Bądź pierwszym kosmicznym turystą w historii i odkrywaj planety i księżyce w naszym Układzie Słonecznym, jak nigdy dotąd.

Możesz przeżyć podróż na księżyc Ziemi, zbadać Marsa, a nawet zobaczyć powierzchnię Enceladusa, jednego z księżyców Saturna.

Slide Solar System - Split Light Studio
Horror
Listopad 2016
Afterlife

Opowieść o oficerze, który musi zmierzyć się z niewyjaśnionymi zjawiskami paranormalnymi i odkryć straszliwą tajemnicę z przeszłości.

9-minutowa historia od początku do końca jest pełna napięcia, a zwiedzanie starego opuszczonego domu na długo zapadnie w pamięć.

Slide Afterlife - Split Light Studio
Przygodowe
Kwiecień 2015
Dino Safari

Dino Safari zabierze cię w samo serce głębokiej dżungli, gdzie zmierzysz się z najniebezpieczniejszymi dinozaurami, jakie kiedykolwiek żyły.

Będziesz mógł stanąć oko w oko z ogromnym brachiozaurem, stadem stegozaurów, a nawet przerażającym tyranozaurem lub podstępnymi velociraptorami.

Slide Dino Safari - Split Light Studio
Wykorzystywane technologie
Powinieneś to wiedzieć
Tworzymy filmy i gry w różnych formatach, w zależności od potrzeb naszych klientów.
01
Wirtualna rzeczywistość
To jedna z najciekawszych technologii ostatnich lat. Pozwala przenieść się do wirtualnego świata za pomocą specjalnych gogli. Wiemy, że dla wielu osób jest to nowe doświadczenie, dlatego zadbaliśmy o komfort widzów i projektowaliśmy nasze filmy z myślą o Wirtualnej Rzeczywistości.
Filmy 360
Filmy sferyczne pokazywano głównie w miejscach takich jak planetaria, ale obecnie są one coraz bardziej popularne równiez w internecie. Nasze filmy można bez problemu wyświetlać na kopule ale także oglądać na Youtube. Masz swobodę rozglądania się i nie jesteś ograniczony z góry narzuconym kadrem.
02
03
Filmy stereoskopowe
Tradycyjny format w kinach 3D. Nasze filmy można oglądać także na telewizorach z funkcją 3D w pełnej rozdzielczości HD. Nie używamy żadnych sztuczek do konwersji do 3D. Każdy film jest kręcony dwoma oddzielnymi kamerami dla najlepszej jakości. Bierzemy pod uwagę, że mamy świetne efekty 3D i czujemy głębię filmu, a nie tylko kilka scen.
Format na kopuły
Świetne rozwiązanie stosowane w muzeach czy planetariach, a nawet na eventach. Korzystając z tej technologii możemy otoczyć obserwatora filmem 3D. Widz może wtedy poczuć się tak, jakby był w centrum wydarzeń.
04
Zawsze jesteśmy chętni aby porozmawiać!
Współpraca
Zainteresowany naszymi projektami? Sprawdź ofertę i skontaktuj się z nami.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używamy plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Więcej informacji. Tak, rozumiem